La Biosthétique

Життя і краса, природа і естетика: завжди, з першого дня існування La Biosthétique, філософія бренду визначалася як натуральні інгредієнти і передові наукові дослідження в поєднанні з любов'ю до краси. Найвища якість – це не просто можливість. Це обов'язкова умова. Це основа Культури абсолютної краси.

La Biosthétique

ІСТОРІЯ

На початку 1950-х років у Парижі біохімік Марсель Контьє відкрив принцип фізіологічного взаємозв'язку волосся та шкіри голови. Так з'явилася на світ нова, сенсаційна концепція краси, яка стала основою бренду LA BIOSTHÉTIQUE.

І ось уже понад півстоліття експерти LA BIOSTHÉTIQUE розробляють новітні продукти для краси та молодості, вивчаючи актуальні досягнення косметології та медицини, працюючи в лабораторіях, обладнаних за останнім словом техніки.

Сьогодні LA BIOSTHÉTIQUE – це міжнародний косметичний концерн з головним офісом у Парижі, Академіями для навчання професіоналів у столицях по всьому світу та з власним виробництвом у Франції, Німеччині, Швейцарії та Італії. Характерні риси бренду – ексклюзивний стиль, бездоганна якість, висока результативність застосування препаратів та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

ФІЛОСОФІЯ

Краса – не лише зовнішнє явище. Вона у всьому – у тому, що ви робите, і у тому, як ви це робите. Краса лежить у матеріалах, які ви використовуєте, а також у тому, як ви поводитеся з тими, хто їх використовує. Справжня краса – це образ результату, що виходить, коли ви приймаєте правильні рішення. Це – філософія. Це культура. Це і є те, що компанія LA BIOSTHÉTIQUE називає Культурою абсолютної краси.

БРЕНД

Життя та краса, природа та естетика: завжди, з першого дня існування LA BIOSTHÉTIQUE, філософія бренду визначалася як натуральні інгредієнти та передові наукові дослідження у поєднанні з любов'ю до краси. Це криється в імені, яке він дав своїй компанії: «біо» та «естетика», життя та краса. Сьогодні ці цінності продовжує підтримувати родина Вайзер, сучасні власники компанії.

Найвища якість – це не просто нагода. Це обов'язкова умова. Це основа культури абсолютної краси.

КОМПАНІЯ

Париж – світової столиці краси. Тут лежить коріння LA BIOSTHÉTIQUE і знаходиться головний офіс компанії. Вишуканість та чуттєвість Парижа, а також інтерес до моди, мистецтва та культури, центром яких є це місто – справжня Мекка естетики, - все це надихає LA BIOSTHÉTIQUE та спрямовує думки, почуття та дії артистичної команди. Ось чому Париж – це штаб, географічне серце компанії. Паризька чарівність поєднується з максимальною точністю виконання та бездоганною якістю, символом яких у всьому світі є мітка «Зроблено в Німеччині». LA BIOSTHÉTIQUE проводить дослідження та виробляє продукцію в місті Пфорцхайм, розташованому на околиці Шварцвальда.

СІМ'Я

Міжнародний бренд і в той же час сімейний бізнес: з моменту свого заснування LA BIOSTHÉTIQUE – це компанія, керована власником. Від свого засновника Марселя Контьє бренд перейшов до Зігфрід Вайзер. Сьогодні нинішній власник керує компанією разом зі своїми синами – Жаном-Марком та Феліксом. Людські цінності та принципи так само важливі для LA BIOSTHÉTIQUE, як і якість продукції. Йдеться про раціональне використання ресурсів, а також про відповідальність перед споживачами, співробітниками та партнерами. Довгострокове планування, яке завжди фокусується на інтересах людей – у цьому також є своя краса. Це філософія LA BIOSTHÉTIQUE.

ПРОДУКЦІЯ

Бренд LA BIOSTHETIQUE представляє ексклюзивну концепцію досконалої краси, втілену у продуктах для фарбування, хімічної завивки, стайлінгу, догляду за волоссям та шкірою голови, інноваційних препаратах для шкіри обличчя та тіла, палітрі декоративної косметики. Регулярно виходять трендові колекції зачісок та макіяжу, високоефективні програми лікування волосся та SPA-ритуали, вишукані догляди за шкірою обличчя визначають незмінну популярність бренду та постійне зростання кількості його шанувальників у всьому світі.

Кредо компанії – індивідуальний підхід до кожного клієнта, його унікальної особистості, бажань та потреб. Звертаючись до фахівців з естетики LA BIOSTHETIQUE, клієнт відкриває для себе особливий світ краси, де навіть у дрібницях відчувається справжня розкіш та стиль.

КУЛЬТУРА АБСОЛЮТНОЇ КРАСИ

Пошук краси починаються з ідеї або, якщо говорити точніше, з принципу. Все добре – красиво. Все правильне – красиво. Щастя – це красиво. Справжня краса – щось більше, ніж бачать очі. Краса є у всьому, і все у світі з нею пов'язане.

Передзвоніть мені